Stavby na klíč

Stavby na klíč jsou bezstarostné

Pokud hledáte změnu a současné bydlení vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, jsou tady naše služby a nabídka stavby rodinného domu na klíč.

Stavby na klíč rodinného domu jsou investice na celý život, a proto je detailní a pečlivá příprava a projektová dokumentace velmi důležitá. Zaručuje tak polovinu úspěchu.

Jsme profesionálové ve svém oboru a rádi vám to dokážeme!

Každý klient chce mít svůj dům podle svých představ a záleží jen na klientovi, jestli si vybere rodinný dům na klíč z katalogu, nebo si ho nechá nakreslit na míru s pomocí architekta.

Spolupráce s klientem probíhá formou průběžných konzultací, kdy na základě jeho přání a možností, připravíme návrh a projektovou dokumentaci. Následuje realizace podle stanovených podmínek a klientových představ. Máme dostatek pracovních zkušeností a jsme připraveni splnit všechny klientovi podmínky.

Spolupracujeme s ověřenými partnery a k výstavbě používáme kvalitní materiál. Díky tomu je stavba domu na klíč provedena kvalitně a rychle.

Naše firma dále poskytuje odborné služby v oblasti stavebnictví, nabízíme komplexní rekonstrukce bytů, rekonstrukce domů, provádíme stavby na klíč, tedy stavby rodinných domů od A do Z.  Pokud potřebujete pouze novou podlahu nebo zateplit fasádu na svém domě, pro nás to není žádný problém.

Naše portfolio služeb dále obsahuje i elektroinstalace, vodoinstalace a drobné instalatérské práce, malířské práce a další stavební práce, jako pokládka dlažby, práce se sádrokartonem, omítky a další.

CENOVÉ NABÍDKY STAVBY NA KLÍČ VÁM ZPRACUJEME ZDARMA. NAŠE FIRMA CÍLÍ PŘEDEVŠÍM NA KVALITU ZA ROZUMNOU CENU A SE ZÁRUKOU.

Výhody stavby na klíč rodinného domu:

Vyhněte se zbytečné námaze a stresu při stavbě rodinného domu. Svěřte stavbu profesionálům- ušetříte tím čas i náklady. Zajistíme vám vše od projektu rodinného domu až po zajištění spolehlivých a ověřených dodavatelů. Díky tomu vám garantujeme dodržení ceny při stavbě domů na klíč podle typového projektu. Samozřejmostí je přitom záruka odborně odvedené práce.

  • rychlejší realizace stavby
  • garance dodržení ceny
  • smluvní záruky a jasné podmínky
  • profesionální kvalita všech prací
Stavby na klíč

Pokud se chcete dozvědět více ohledně možnosti výstavby levného rodinného domu na klíč a tím plynoucí výrazné úspory peněz při stavbě Vašeho rodinného domu, kontaktujte nás a my vám rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy a seznámíme Vás s celým postupem spolupráce při výstavbě Vašeho rodinného domu..

Neváhejte nám napsat nebo zavolat.

Kontaktní formulář

0 + 1 = ?