Malířské práce

Malířské práce i pro váš dům či byt

Pokud hledáte pestrobarevnou inspiraci pro svůj byt či dům, neváhejte a zavolejte nám!

Jsme připraveni na každé vaše přání.

Stěny vašeho bytu nebo domu nemusejí být jen bílé a hladké. Barevnost je dnes v interiéru velmi originální a když se k tomu přidá různá struktura stěny, vznikne dokonalý interiér.

Dokážeme dokonale zrealizovat kompletní malířské práce a to také včetně veškerých potřebných příprav samotného malování až po závěrečný úklid. A to vše zejména v hlavním městě Praha a okolí.

Máme pro vás širokou nabídku barev a struktur omítky, ze kterých si vybere určitě každý. Náš sortiment není omezen jednou značkou ani výrobcem. Naši zkušení pracovníci, jsou mistři svého řemesla a tak si kvalitou můžete u nás být jisti. Sledujeme nejnovější trendy a technologie, absolvujeme školení, tak abychom Vám vždy mohli nabídnout aktuální novinky ze světa barev.

Rekonstrukce i malířské práce

Naše firma poskytuje všechny svoje služby s vědomím odpovědnosti k zákazníkovi. Chceme Vám vyjít vstříc i v těch nejsložitějších podmínkách.

Uděláme vždy maximum pro to, aby naše vizitka, kterou jsme u Vás naší prací zanechali, dělala naši firmě jen nejlepší jméno. Veškeré služby provádíme tak, abychom co nejméně omezili provoz v budově, v níž probíhají malířské práce.

Naše firma dále poskytuje odborné služby v oblasti stavebnictví, nabízíme komplexní rekonstrukce bytů, rekonstrukce domů, provádíme stavby na klíč, tedy stavby rodinných domů od A do Z.  Pokud potřebujete pouze novou podlahu nebo zateplit fasádu na svém domě, pro nás to není žádný problém.

Naše portfolio služeb dále obsahuje i elektroinstalace, vodoinstalace a drobné instalatérské práce, malířské práce a další stavební práce, jako pokládka dlažby, práce se sádrokartonem, omítky a další.

Připravíme pro vás také předběžnou cenovou kalkulaci a konzultaci provádíme zdarma.

Úklid a přestěhování nábytku jsou samozřejmostí

Před malováním zakryjeme nábytek, podlahy fóliemi, které zabrání znečištění. Při malířských pracích zajišťujeme i jednoduché úklidové práce, jako mytí podlah, oken a jiných znečištěných bytových částí.

Pomůžeme Vám přestěhovat a přemístit nábytek v případě potřeby.

Malířské práce součástí rekonstrukce bytu

Malířské práce provádíme čistým způsobem bez zbylého nepořádku. Stojíme si za kvalitou našich malířských a natěračských prací. Přijedeme, poradíme, nezávazně a zdarma Vám vytvoříme cenovou nabídku.

Cílem naší firmy je poskytnutí služeb na vysoké úrovni. Kontaktujte nás a přesvědčte se, že to nejsou jen prázdná slova.

Kontaktní formulář

2 + 2 = ?