Další služby

Další služby které nabízíme

V naší nabídce naleznete i další služby, které vám jistě přijdou vhod. Jde o další služby jako stavební práce, drobné úpravy, práce se sádrokartonem, zednické práce a obkladačské práce aj.

Stavba domu na klíč nebo rekonstrukce bytu potřebuje i drobné úpravy a stavební práce. Vždy se najde i detail, který klientovi nebude vyhovovat. Naši odborníci vám dokonale poradí i s těmi nejmenšími detaily.

  • Práce se sádrokartonemsádrokarton je moderní, levný a vhodný materiál do každé místnosti v domě či bytě. Jeho využitelnost je velká už i vzhledem k jeho ceně a manipulovatelnosti. Existuje několik druhů, rozměrů i profilů. Má široké využití a výborné vlastnosti pro rychlou stavbu příček či rekonstrukci.
  • Obklady a dlažbapokládka  velkoformátových dlažeb a obkladů je velmi náročná práce. Tato práce vyžaduje především precizní přípravu dokonalé roviny povrchu podkladu. Obklady i dlažby jsou  nedílnou součástí každého domu či bytu. Mají široké využití a to zejména v koupelnách, na chodbách, v kuchyni, na terasách i v zahradě. Velký výběr materiálu i vzorů a struktur je dnes věcí vkusu a moderního stylu majitelů. Náš profesionální tým pracovníků vám ze zašedlé koupelny udělá oázu klidu a relaxace, z popraskané dlažby na chodbě vytvoří skvělou moderní mozaiku prvotřídní kvality a z nemoderních obkladů v kuchyni vytvoří dokonalou harmonii s kuchyňskou linkou.
  • Omítky – dosud nejčastěji používaný způsob úpravy vnějších i vnitřních povrchů staveb, tradiční ochrana před vnějšími vlivy. Stěna nebo zeď pak po dokončení působí dokončeným, upraveným a dokonalým dojmem.
  • Bourací a výkopové práce – dále provádíme také výkopové práce, jako například výkop jámy pro bazén, stavební jámy, úpravy terénu a svahové práce. Do této skupiny také řadíme bourací práce, na které se můžete obrátit v případě potřeby zbourání starých průmyslových komplexů podobně.

Montáže SDK

Sádrokarton poskytuje rychlé, levné a kvalitní možnosti úpravy či změny interiéru bytu, půdy, kanceláře či jiných bytových a nebytových prostor. Materiál, ze kterého je sádrokarton vyroben je lehký, snadno manipulovatelný, proto se z něj snadno staví.

Podlahy

Před samotným započetím prací je potřeba zjistit, jaká bude použita podlahová krytina, jak bude olištována, jaký je podklad na kterém má být krytina položena a v jakém stavu je. Na základě těchto informací zvolíme vhodné materiály a pracovní postup.

Izolace

Vhodné zateplení a izolace proti vodě výrazně ovlivňuje tepelné vlastnosti domů a pomůže vám zbavit se vlhkosti. Díky zateplení objektů můžete ročně ušetřit tisíce korun za vytápění. Návratnost investice do zaizolování budov je tak často v řádu jednotek let.

Fasády

Fasády neposkytují stavbám pouze více či méně slušivý kabát, ale hlavně chrání dům před povětrnostními vlivy.

Naše firma nabízí veškeré fasádní práce – fasády a zateplování rodinných domů, nátěry fasád, revitalizaci a zateplování panelových domů, rekonstrukce balkónů a teras, sanace fasád a izolace proti vodě, rekonstrukce fasád historických objektů.

Výkopové a bourací práce

Výkop stavební jámy, základové pásy, svahování a úpravy terénů, výkop bazénu, rybníků a jezírek. Bourání starých průmyslových komplexů, rodinných domů a jiných staveb. To vše a mnohem víc naleznete u nás.

Úklidové práce s materiálem i bez

Nabízíme Vám kompletní spektrum úklidových služeb, včetně zpracování úklidového režimu, poradenství v oblasti úklidu a dodavatelství spotřebního materiálu a úklidových prostředků. Obraťte se na nás s Vaším problémem z oblasti úklidu a my jej vyřešíme.

Omítky

Omítky jsou tradiční a dosud nejčastěji používaný způsob úpravy vnějších i vnitřních povrchů staveb. V závislosti na své tloušťce a složení plní fyzikální a estetickou úlohu, zajišťují trvanlivost zdiva a chrání stavbu před nepříznivými vlivy. Stavba po aplikaci omítek vždy působí dojmem upravenosti a dokončenosti.

Betony

Nemusíte se o nic starat, přenechte vše na nás. Zajistíme si dopravu materiálu na stavbu a za jeden den jsme schopni Vám udělat podlahu v celém rodinném domě. Pokud si chcete materiál zajistit sami, rádi Vám poradíme s jeho výběrem, protože ke kvalitnímu zpracování betonové podlahy, potřebujeme i odpovídající materiál.

Perlinka

Perlinka je armovací síťka vyrobená ze skelného vlákna, která zamezuje praskání omítky. Kvalitní perlinka eliminuje hned několik příčin, které mají za následek praskání vnitřních omítek, nebo fasád.

Štuky

Ne každá zeď je zcela bez nerovností, aby byla vhodná bez dalších úprav k malování či lepení tapet. Kvalitní štuk provedený rukou zručného štukatéra dovede přeměnit i nejhorší křivou a rozpraskanou zeď plnou děr a fleků na krásnou hladkou jednolitou plochu.

Odpady

Potřebujete kvalitně a zároveň rychle vyklidit a odvést odpad z domů, firem, pozemků a provozů? Likvidujete staré kancelářské vybavení, sklep, půdu, stavební suť nebo větší množství komunálního odpadu? Přenechte to profesionálům, veškerou práci uděláme za vás!

Ploty

Při realizaci jsou používány technické prostředky, které co nejméně naruší a poničí okolní terén podle tratě plotu.

Jádrové omítky

Provádíme kompletní dodávku jednovrstvých a vícevrstvých vnitřních i vnějších strojních omítek, zateplování fasád a sádrové stěrky.

Obklady

Pokládání velkoformátových dlažeb a obkladů je technicky velmi náročné. Široká veřejnost sdílí názor, že se jedná o rychlou a snadnou záležitost, ale opak je pravdou. Velkoformátové obklady i dlažby vyžadují precizní přípravu rovinatosti podkladu.

Dlažby

Obklady a dlažby jsou většinou nedílnou součástí každé stavby či rekonstrukce. Své využití najdou v koupelnách na chodbách v kuchyni i v exteriérech. Jsme si vědomi toho, že se jedná o finální úpravu exteriéru či interiéru a proto je třeba dbát na přesnost provedení a kvalitu. Co může výt horšího než nepravidelné spáry na dlažbě nebo vystouplé rohy dlaždic na podlaze v koupelně?

Další služby, zateplení i sádrokartony
Další služby - zednické práce

Výše uvedené práce je možno poskytovat buď v rámci zakázky, nebo i jednotlivě podle přání a potřeb zákazníka, a to v závislosti na rozsahu prováděných prací a na základě domluvy.

V případě zájmu o výše zmíněné práce nebo dotazu ohledně služby která zde nebyla zmíněna nás neváhejte kontaktovat. Společně prodiskutujeme Vaše potřeby a požadavky a najdeme pro Vás řešení.
Využijte naše kontakty, nebo použijte kontaktní formulář na této stránce.

Kontaktní formulář

4 + 0 = ?