Malířské práce

Potřebujete malování pokoje, celého bytudomu, kanceláře, hotelu, výrobní haly, skladu nebo jiného prostoru? Obraťte se na nás! Dokážeme precizně provést kompletní malířské práce včetně všech potřebných příprav a úklidu po malování a to nejen pro oblast Praha a okolí.

Používáme nejrůznější klasické i nové malířské techniky. Provádíme bezplatné prohlídky malovaných objektů a vypracujeme Vám cenovou nabídku.

Naše firma poskytuje všechny svoje služby s vědomím odpovědnosti k zákazníkovi. Chceme Vám vyjít vstříc i v těch nejsložitějších podmínkách.

Uděláme vždy maximum pro to, aby naše vizitka, kterou jsme u Vás naší prací zanechali, dělala naši firmě jen nejlepší jméno. Veškeré služby provádíme tak, abychom co nejméně omezili provoz v budově, v níž probíhají malířské práce.

Úklid a přestěhování nábytku jsou samozřejmostí

Před malováním zakryjeme nábytek, podlahy fóliemi, které zabrání znečištění. Při malířských pracích zajišťujeme i jednoduché úklidové práce, jako mytí podlah, oken a jiných znečištěných bytových částí.

Pomůžeme Vám přestěhovat a přemístit nábytek v případě potřeby.

Malířské práce

Malířské práce provádíme čistým způsobem bez zbylého nepořádku. Stojíme si za kvalitou našich malířských a natěračských prací. Přijedeme, poradíme, nezávazně a zdarma Vám vytvoříme cenovou nabídku.

Cílem naší firmy je poskytnutí služeb na vysoké úrovni. Kontaktujte nás a přesvědčte se, že to nejsou jen prázdná slova.

Kontaktní formulář

3 + 5 = ?